محل برگزاری مسابقات صفحه آغازین
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور
مسابقات فوتسال جام انفورماتیک
تاریخ بروزرسانی: جمعه  ۱۸ دی ۱۳۸۸

پایان نهمین دوره مسابقات فوتسال جام انفورماتیک

منبع خبر : کارگروه رسانه کمیسیون امور فرهنگی - جمعه  ۱۸ دی ۱۳۸۸

پایان نهمین دوره مسابقات فوتسال جام انفورماتیکدر آخرین روز بازی‌ها، در دیدار رده بندی تیم بهینه سازان اطلاعات پویا با اعطای گل به تیم خدمات انفورماتیک از انجام بازی خودداری نموده و بازی 3 - 0 به سود خدمات انفورماتیک اعلام شد.

در بازی فینال نیز تیم‌های تراشه سبز تهران و مجتمع پایتخت مشترکا ضمن اعتراض از برگزاری مسابقه خودداری نمودند و لذا بازی فینال به دلیل انصراف هر دو تیم برنده‌ای نداشت.

تیم تراشه سبز تهران به دلیل اینکه... متن کامل خبر

 


مجتمع پایتخت برنده رویاروئی مجدد

منبع خبر : کارگروه رسانه کمیسیون امور فرهنگی - پنجشنبه  ۱۷ دی ۱۳۸۸

مجتمع پایتخت برنده رویاروئی مجددپیرو مسائل پیش آمده در جریان بازی تیم‌های مجتمع پایتخت و بهینه سازان اطلاعات پویا در مرحله نیمه نهائی و برگزاری دو جلسه طولانی مدت طی هفته جاری بر اساس ماده 4 آئین نامه اجرائی مسابقات که تاکید می‌نماید "هرگونه تصمیمات احتمالی از طرف کمیته اجرایی برای تیم‌های حاضر لازم‌الاجرا می‌باشد"، کمیته مذکور حکم به تکرار بازی در روز پنجشنبه 17/10/88 داد که این بازی در حضور هواداران پرتعداد دو تیم برگزار و تیم مجتمع پایتخت با حساب 3 بر یک به پیروزی رسیده و راهی بازی فینال شد. بدین ترتیب در آخرین روز بازی‌ها فردا جمعه از ساعت 10 صبح تیم‌های بهینه سازان اطلاعات پویا و خدمات انفورماتیک دیدار رده‌بندی را برگزار خواهند کرد و در ساعت 11 تیم‌های تراشه سبز تهران و مجتمع پایتخت برگزار کننده دیدار فینال خواهند بود.

 


بهینه سازان اطلاعات پویا و تراشه سبز تهران فینالیست‌های نهمین دوره فوتسال جام انفورماتیک

منبع خبر : کارگروه رسانه کمیسیون امور فرهنگی - جمعه ۱۱ دی ۱۳۸۸

با بهینه سازان اطلاعات پویا و تراشه سبز تهران فینالیست‌های نهمین دوره فوتسال جام انفورماتیکبا برگزاری دو بازی حساس در سالن شهید کشوری در تاریخ 11/10/88 تیم‌های بهینه سازان اطلاعات پویا و تراشه سبز تهران به بازی فینال راه یافتند و خدمات انفورماتیک بهمراه مجتمع پایتخت راهی بازی رده بندی شدند.

بازی اول: صعود هوشیارانه بهینه سازان اطلاعات پویا به فینال

بازی تیم‌های بهینه سازان اطلاعات پویا و مجتمع پایتخت در حضور هواداران پرشور و پرتعداد دو تیم آغاز شد، بازی در ابتدا با برتری بهینه سازان همراه بود و این تیم خیلی زود در اثر اشتباه دروازه‌بان پایتخت... متن کامل خبر

 


دو دیدار حساس برای راه یابی به فینال مسابقات

منبع خبر : کارگروه رسانه کمیسیون امور فرهنگی - سه‌شنبه ۸ دی ۱۳۸۸

با دو دیدار حساس برای راه یابی به فینال مسابقات مرحله نیمه نهائی نهمین دوره مسابقات فوتسال جام انفورماتیک از ساعت 10 صبح روز جمعه 11/10/88 با انجام دو دیدار فینال گونه به پایان خواهد رسید و چهره برگزار کنندگان دیدار فینال و بازی رده‌بندی مشخص خواهد شد. چهار تیم شایسته و قدرتمند بهینه سازان اطلاعات پویا، مجتمع پایتخت، خدمات انفورماتیک و تراشه سبز تهران در این مرحله تلاش خواهند کرد... متن کامل خبر

 سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور
 
نتایج مسابقه نهایی - رده‌بندی
خدمات انفورماتیکمقام سوم
0 - 3
بازی ۶۳
بهینه سازان مقام چهارم
نتایج مسابقه نهایی - فینال
تراشه سبز تهران
 -
بازی ۶۴
مجتمع پایتخت
پیش‌بینی بازی‌های نهایی

پیش‌بینی بازی‌های مسابقات جام انفورماتیکبرای دریافت برگه پیش‌بینی بازی‌های نهایی نهمین دور مسابقات فوتسال جام انفورماتیک اینجا را کلیک و بعد از تکمیل نمودن، آن را برای ما ارسال فرمایید.

دریافت برگه پیش‌بینی بازی‌ها
نشان حامیان

مشاهده فهرست حامیان
اعضای کمیته اجرایی

اعضای کیته‌ اجری مسابقاتبرگزاری نهمین دوره مسابقات فوتسال انفورماتیک امسال به همت و تلاش افرادی انجام می‌شود که ر این جا به کوش آنها خسته نباشید گفته و از زحمات دلسوزانه آنها تشکر می‌گردد.

مشاهده اعضای کمیته اجرایی

  تعداد بازدیدکنندگان حاضر: 1 نفر
  تعداد کل بازدیدها: 48967 بار
     
نتایج مسابقات تیم‌ها

نتیج مسابقات تیم‌هی شرکت کنندهسوابق نتایج مسابقات انجام شده توسط هر تیم بر اساس گروه‌بندی موجود در صفحه نتایج قرار داده شده اس. با تجه به نظر سنجی‌های انجام شده، هدف از انجام این کار سهولت در دسترسی به این اطلاعات توسط بازدیدکنندگان می‌باشد.

مشاهده صفحه نتاج مسابقات
فهرست جام‌های گذشته

اطلاعات مسابقات فوتسال جام انفورماتیک سال‌های پیش در این قسمت فهرست شده است.

۱۳۸۷ - مسابقات جام هشتم
۱۳۸۶ - مسابقات جام هفتم
۱۳۸۵ - مسابقات جام ششم

 

  تیم‌های حاضر  |  جدول گروه‌بندی  |  نتایج مسابقات  |  جدول زمان‌بندی  |  مجموعه تصاویر  |  اخبار
 
 

 

Powered and development by Adamak.net

http://www.adamak.net 

 
Google Analytics Alternative